Livrare gratuită începând de la 150 de lei

60 de zile pentru retur

9 ani pe piața românească

+40 312 296 032

  • Descrierea produsului

    • Set de duș modern, potrivit pentru orice baie.
    • Bară de duș și duș superior din oțel inoxidabil, cu finisaj PVD.
    • Capul de duș manual este fabricat din plastic ABS cu tratament de suprafață și dispune de trei funcții: masaj cu pulsații, duș standard și duș cu jet concentrat.
    • Atât capul de duș superior, cât și cel manual sunt echipate cu duze anti-calcar.
    • Furtunul de duș antibacterian, anti-răsucire, este inclus în pachet.
    • Bateria nu este inclusă în set.

    Marcă

    BATH DELUXE

    Categoriile produsului

    Baie, BATH DELUXE, Mărci, Seturi de duș, Seturi de duș
  • Parametri

  • Documente de descărcat

  • Evaluări și recenzii0

  • Întrebări despre produs0

0.00

/ 0

Evaluările produsului

0
0
0
0
0
Evaluare detaliată

Set de duș MARTOFTE, negru

Cauți un preț mai bun?

534,90lei
-7%

577,90lei

Pe stoc 5 buc. – ultimele bucăți
Transport gratuit
  • Retur în 60 de zile
  • Garanție: 36 luni

Cod produs: BT0067

Set de duș MARTOFTE, negru
Set de duș MARTOFTE, negru
534,90lei
-7%

577,90lei

Adaugă la favorite Adaugă la comparație

Ultimele produse vizualizate