Livrare gratuită începând de la 150 de lei

60 de zile pentru retur

9 ani pe piața românească

+40 312 296 032

  • Descrierea produsului

    • Sistem de duș complet, ideal pentru orice baie.
    • Setul include o baterie termostatică din alamă masivă.
    • Bară de duș și duș superior din oțel inoxidabil, cu finisaj PVD.
    • Dușul de mână este fabricat din ABS tratat la suprafață și oferă trei funcții: masaj pulsatoriu, duș standard și jet concentrat.
    • Atât capul de duș fix, cât și dușul de mână sunt echipate cu duze anti-calcar.
    • Furtun de duș antibacterian, anti-răsucire, este inclus în pachet.

    Marcă

    BATH DELUXE

    Categoriile produsului

    Baie, BATH DELUXE, Corpuri de iluminat, Mărci, Promoții, Seturi de duș, Seturi de duș, Ultima bucată
  • Parametri

  • Documente de descărcat

  • Evaluări și recenzii0

  • Întrebări despre produs0

0.00

/ 0

Evaluările produsului

0
0
0
0
0
Evaluare detaliată

Set de duș DRAGOR cu baterie termostatică, negru mat

1 400,90lei
-6%

1 482,90lei

Acest produs nu mai este disponibil.
Articol eliminat din ofertă. Aici am ales produse similare care sunt pe stoc.

Cod produs: BT0085

Ultimele produse vizualizate