Livrare gratuită începând de la 150 de lei

60 de zile pentru retur

7 ani pe piața românească

+40 312 296 032

Economisiți cu 12%. Reducere până duminică. Cod: TA163RO

CopiereCopiat

  • Descrierea produsului

    • Aspiratorul fără fir este conceput pentru aspirarea uscată a locuinței sau a mașinii și este ideal pentru sesiuni de curățenie mai mici, pentru care nu ar fi necesară folosirea aspiratorului conectat la rețea.
    • Este prevăzut cu o perie pentru podea și un tub de aspirare prelungitor pentru aspirarea podelei, un capăt de perie, o duză îngustă și un furtun flexibil.
    • Structura fără sac elimină necesitatea de a cumpăra constant saci.
    • Recipientul pentru praf se detașează ușor de corpul aspiratorului prin simpla apăsare a unui buton.
    • Recipientul poate fi apoi doar golit și așezat la loc.
    • Capacitatea acestuia este suficientă pentru curățarea de rutină.
    • Filtrarea este o parte importantă a aspiratorului.
    • Aspiratorul este prevăzut cu un prefiltru principal și un filtru fin HEPA cu eficiență de filtrare ridicată.
    • Prefiltrul protejează filtrul fin HEPA de înfundarea cu praf grosier și particule mai mari.
    • Datorită eficienței ridicate de filtrare, acest filtru este deosebit de potrivit pentru persoanele care suferă de alergii.
    • Filtrul HEPA înfundat, prefiltrul cu plasă sau recipientul pentru praf pot fi spălate cu apă curentă.
    • Furtunul inclus este excelent dacă trebuie aspirate spații restrânse (de exemplu, în mașină), întrucât poate ajunge cu ușurință peste tot.
    • Pentru utilizarea în regim normal, unul sau două acumulatoare de 2.000 mAh sunt suficiente și pot fi încărcate rapid într-un dispozitiv de încărcare rapidă. Pentru utilizări mai solicitante sau mai îndelungate sunt recomandate acumulatoarele mai mari cu o capacitate de 4.000-8.000 mAh.
    • Acumulatorul are un indicator de încărcare și poate fi utilizat la toate tipurile de unelte din seria EXTOL SHARE20V.
    • Datorită tehnologiei Li-ion utilizate, acumulatorul poate fi reîncărcat în orice moment fără a-și pierde din capacitate.
    • Acumulatorul Li-ion pierde foarte lent energie ca urmare a autodescărcării și rezistă mult timp încărcat, fiind gata de utilizare.
    • Acumulator integrat: Li-ion 20 V 2.000 mAh.
    Oferta de cupon special se aplică acestui produs.

    Marcă:

    Extol

    Categoriile produsului

    Aspiratoare și accesorii, Electrocasnice, Extol, Mărci, Produse electrice
  • Parametri

  • Documente de descărcat

  • Evaluări și recenzii0

  • Întrebări despre produs0

0.00

/ 0

Evaluările produsului

0
0
0
0
0
Evaluare detaliată

Aspirator fără fir Extol Premium 2000 mAh 20V

565,90lei
-26%

768,90lei

Pe stoc: 2 buc.; mai multe vor fi disponibile în 14 zile
Adaugă la favorite
Transport gratuit
  • Retur în 60 de zile
  • Garanție: 24 luni

Cod produs: MB0298

Aspirator fără fir Extol Premium 2000 mAh 20V
Aspirator fără fir Extol Premium 2000 mAh 20V
565,90lei
-26%

768,90lei

Adaugă la favorite
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
89.15%
dintre cumpărători ar recomanda magazinul.
Rata de satisfacţie:
Termen de livrare:
Uzabilitatea magazinului:
Relaţii cu clienţi:
Magazinul Luminam.ro a devenit Magazin de încredere după părerile cumpărătorilor reali. Program realizat de compari.ro