  • Brilagi - Plafonieră LED dimabilă cu ventilator, LED 30W, 230V, 3000–6500K, Ø 50 cm, albă + telecomandă
    Alb 637,00lei
    Alb 707,90lei
    Alb, Maro 637,90lei
    Maro, Negru 637,90lei
Alte variante
  • Brilagi - Lampă de tavan LED reglabilă cu ventilator, 30W/230V, 3000–6500K, Ø 50 cm, negru + telecomandă
    719,90lei
  • Brilagi - Ventilator de tavan cu LED reglabil, 62 W, 230 V, 3000–6500 K, Ø 50 cm, negru, cu telecomandă
    616,90lei
Transport gratuit
  • Retur în 60 de zile
  • Garanție: 36 luni
Cod produs: BG1619