Brilagi - Plafonieră LED dimabilă cu ventilator, LED 30W, 230V, 3000–6500K, Ø 50 cm, albă + telecomandă
Cauți un preț mai bun?
707,90lei
Pe stoc: 15 buc.; mai multe bucăți la cerere, de regulă în termen de 14 zile
Clasă energetică G
Culoare
    Alb 707,90lei
  • Brilagi - Ventilator de tavan LED reglabil, 38W/230V, 3000-6500K, Ø 50 cm, alb/maro + telecomandă
    Alb, Maro 637,90lei
  • Brilagi - Ventilator de tavan cu LED reglabil, 62 W, 230 V, 3000–6500 K, Ø 50 cm, negru, cu telecomandă
    Negru 616,90lei
    Maro, Roz 616,90lei
    Gri 595,90lei
    Auriu 595,90lei
    Auriu, Maro 616,90lei
    Albastru, Maro 616,90lei
    Gri, Maro 616,90lei
  • Brilagi - Lampă de tavan LED reglabilă cu ventilator, 30W/230V, 3000–6500K, Ø 50 cm, negru + telecomandă
    Negru 719,90lei
    Alb, Maro 637,90lei
    Maro, Negru 637,90lei
Alte variante
    707,90lei
Transport gratuit
  • Retur în 60 de zile
  • Garanție: 36 luni
Cod produs: BG1618