Bec LED dimabil Aigostar Aigostar GU10/3W/230V 4000K
Cauți un preț mai bun?
13,49lei
-50%
26,90lei
Pe stoc: 50+ buc.
Clasă energetică F
Puterea de intrare a sursei
    3 W13,49lei
  • Bec LED dimabil Aigostar GU10/4,9W/230V 4000K
    4,9 W14,29lei
  • Bec LED dimabil Aigostar GU10/6W/230V 4000K
    6 W20,90lei
    6 W16,29lei
  • Bec LED COB GU10 4,9 W 230 V 4000 K - Aigostar
    4,9 W14,29lei
  • Bec LED dimabil GU10/4,9W/230V 4000K - Aigostar
  • Bec LED COB GU10, 7W, 230V, 4000K - Aigostar
    7 W18,39lei
Culoare
  • Bec LED dimabil Aigostar GU10/3W/230V 2700K
  • Bec LED dimabil Aigostar GU10/3W/230V 6500K
Transport gratuit
  • Retur în 60 de zile
  • Garanție: 24 luni
Cod produs: AI1646
-50%