Bec LED RGBW dimabil Aigostar E27/8W/230V 3000K + telecomandă
Cauți un preț mai bun?
39,90lei
-7%
42,90lei
Pe stoc 7 buc.; mai multe bucăți sunt temporar indisponibile
Clasă energetică F
Puterea de intrare a sursei
    8 W39,90lei
  • Bec LED cu senzor de mișcare și crepuscular Aigostar A60 E27/12W/230V 3000K
    12 W46,90lei
  • Bec LED Aigostar A60 E27/12W/230V 3000K
    12 W18,39lei
    21 W26,90lei
    24 W28,90lei
  • Bec LED A60 cu senzor de amurg, soclu E27, 15W, 230V, 3000K - Aigostar
    15 W32,90lei
  • Aigostar - Bec LED RGBW dimabil A60 E27/10W/230V 3000K + telecomandă
    10 W37,90lei
  • Aigostar - Bec LED RGBW reglabil E27/10W/230V 3000K + telecomandă
    10 W39,90lei
  • Aigostar - Bec LED RGBW reglabil E27, 12 W, 230 V, 3000 K + telecomandă
  • Bec LED cu senzor de crepuscul A60 E27/12W/230V 3000K - Aigostar
Culoare
  • Bec LED A60 cu senzor crepuscular, soclu E27, 8W, 230V, 6500K - Aigostar
  • Bec LED A60 E27/8W/230V 330° 2700K - Aigostar
  • Bec LED A60 E27/8W/230V 2200K Aigostar
  • Bec LED A60 E27/8W/230V 330° 6500K - Aigostar
Transport gratuit
  • Retur în 60 de zile
  • Garanție: 24 luni
Cod produs: AI1912
-7%